Kik vagyunk?

A Dunaalmásért Alapítvány egy nyílt alapítvány, melyhez bárki, hazai és külföldi, magán és jogi személy csatlakozhat, aki egyetért a céljainkkal és segítés céljából alapítványi felajánlást kíván tenni.

Az alapítvány ügyvezető szerve a kuratórium. Kurátora Dr. Vidovszky Ferenc Albert.

Az alapítvány vagyonát a kuratórium kezeli.  A kuratórium célja és feladata, az alapítvány vagyonának gyarapítása és döntéshozatal arról, hogy e vagyon mely célok megvalósítására fordítódjon. Az alapítvány teljes vagyona felhasználható célja érdekében, a kurátor döntése alapján egyéni kérelem, pályázat útján, ösztöndíj formájában, illetve a célok szerinti tevékenységek megvalósításának költségeire.

Az alapítvány titkára Horváth Ágota Mária, aki a mindennapos „ügyes-bajos” dolgokat intézi.