Küldetésünk

Napjainkban a civilek társadalmi szerepvállalása nagyobb hangsúlyt kap, mint valaha. Dunaalmás Község Önkormányzata a Dunaalmás Barátainak Köre Egyesület segítségével nyújtott be nyertes pályázatot például a művelődési ház felújítására. A segítő szándék és az önzetlen munka nem marad elismerés nélkül így együtt gyarapíthatjuk a közösség értéktárát, nyithatunk az új lehetőségek felé.

A világhálón való jelenlét nélkülözhetetlen egy olyan község számára, ahol a fejlődő turizmust, a falusi vendéglátást számottevő bevételi forrásként akarják számon tartani.

Az alapítvány egyéb céljai mellett szándékunkban áll Dunaalmás legnaprakészebb és funkcionálisan legjobb weboldalát működtetni, amelyet bárki elérhet. E cél eléréséhez szükséges az is, hogy az oldalra látogató érdeklődők megtalálják a településen működő vállalkozásokat, képet kapjanak azok szolgáltatásairól.